cz
en
ger
ru
fra
esp
ita
svk
pol
Produkty

Kompletní sortiment od fólií až po balící stroje

Balící technika

Balící techniku nabízíme v širokém spektru dle vhodnosti použití i potřebného rozsahu od strojů pro zatavování do pytlíků po velké ovinovací stroje. V případě vašeho zájmu, nás kontaktujte pro zaslání individuální nabídky přímo dle vašich potřeb.

 

Balící stroje na zatavování do pytlíků

Stroje s velmi snadnou obsluhou (míra zaškolení 5min.) s možností samostatně nastavitelné doby sváření a následného chlazení. Tyto stroje je možné variabilne nastavovat na různé úrovně otevření dle velikosti balení, napínání vláken (k eliminaci tepelného roztahování) a veškeré specifikace k výrobě i sváření sáčků.

 

Balící stroje pro skupinové balení výrobků

Balící stroje pro smrštitelné fólie. Protože jsme si vědomi široké škály požadavků od našich zákazníků a různých variant balení, nenabízíme jen jeden balící stroj od jednoho výrobce, ale několik různých balících strojů od renomovaných výrobců, což rozšiřuje naši nabídku kompletní dodávky balící techniky jako takové, kdy Vám pomůžeme vybrat balící stroj(e) vhodné právě pro Vaši potřebu balení.

 

Ovinovací balící technika na palety

Balící stroje pro paletové balení. Způsob balení tzv. "ovinováním" a při použití balící techniky k tomu určené zajišťuje optimální jištění uloženého baleného zboží na paletách a radikálně tak snižuje náklady na ovíjecí fólie a energii. Ovinovací balící technika se vyznačuje vysokou efektivitou balení a tvoří nepostradatelné místo v nabídce balících strojů a v technice balení na trhu.

Zaujali jsme Vás?

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás oslovit a pripravíme Vám individuální nabídku prímo pro Vás!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů